Ветеринарія

Ветеренарія С віт живої природи безкінечно різноманітний. Живі істоти оточують нас буквально на кожному кроці, але є серед них і ті, від здоров’я яких безпосередньо залежить здоров’я людини – це сільськогосподарські тварини і птахи, які становлять основу раціону харчування людини, а також використовуються в текстильній, шкіряній, галантерейній промисловості.

А наші домашні улюбленці? Саме їм ми найчастіше зобов’язані гарним настроєм і радістю, що панує в нашому будинку, але коли вони хворіють, починаєш відчувати себе безпорадним, і намагаєшся допомогти їм усім, чим можеш. Найбільш правильний вибір в цьому випадку це допомога спеціалістів ветеринарної медицини.

Технології нового століття

Нові технології у ветеринарії дозволяють запобігати або лікувати більш легкими методами хвороби тварин і птахів. В результаті організм тварини легше переносить захворювання, у внутрішніх органах не накопичуються шкідливі речовини, що містяться в більшості традиційних лікарських препаратів, виключається вплив на генотип, тим самим запобігають мутації організму в цілому і його мікрофлори зокрема. Одним з перспективних напрямків у цій галузі ветеринарії, яке застосовується в усіх високорозвинених країнах світу, є використання пробіотиків.

Дія пробіотиків заснована на роботі живих мікроорганізмів, які, потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, особливим чином впливають на мікрофлору, знищуючи патогенні бактерії і заселяючи її корисними для організму бактеріями.

Науково-виробниче підприємство «Нові біотехнології» пропонує ряд препаратів для лікування і профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту всіх видів сільськогосподарських тварин, птахів, комах, домашніх вихованців і мешканців водойм.