Виробництво

Сучасне промислове виробництво

Продукція нашого підприємства призначена для використання в усіх основних галузях сільського господарства, ветеринарії, ландшафтному дизайні, квітникарстві і біологічної утилізації. Це має на увазі не тільки великий обсяг випущеної продукції, а й використання сучасних засобів устаткування і техніки.

Наш завод з виробництва мікробіологічних препаратів оснащений найсучаснішим високотехнологічним обладнанням. Найсуворіший контроль якості продукції ведеться на всіх етапах виробництва Відділом Біологічного Контролю якості і наукових досліджень.

Основні напрямки

Виробництво мікробіологічних препаратів здійснюється для використання в декількох напрямках:

  •  ветеринарний препарат пробіотик Емпробіо, призначений для профілактики і лікування захворювань домашніх, сільськогосподарських, диких, декоративних тварин, птахів, риб, бджіл та ін.
  • мікробіологічні препарати серії Ембіко, призначені для використання в роботі з сільськогосподарськими рослинами, в ландшафтному дизайні і квітникарстві. Забезпечують істотне зниження кількості патогенної, умовно – патогенної, гнильної мікрофлори, відновлюють склад нормальної мікрофлори в грунті і на рослинах.
  • мікробіологічні препарати серії Ембіко і Ембіонік, призначені для біоутилізації . Забезпечують компостування побутових, промислових відходів і відходів сільгоспвиробництва; переробляють вміст вигрібних ям, відновлюють роботу дренажних систем, усувають неприємні запахи.

Перспективи розвитку та співробітництва

Довгострокові плани і плани на найближчу перспективу пов’язані з розробкою нових мікробіологічних препаратів, заснованих, насамперед на живих мікроорганізмах, з випробуванням їх на дослідних ділянках агрономічного і тваринницького сектора.

Науково-виробниче підприємство “Нові біотехнології” є підприємством з найсучаснішим високотехнологічним виробництвом, яка використовує найкраще обладнання і гарантує, стабільно високу якість всієї своєї продукції.

Наукові співробітники нашого підприємства і ВУЗів ведуть спільні великі дослідження в області тваринництва і рослинництва, основною метою яких є розробка та впровадження в господарську діяльність технологій отримання екологічно безпечної продукції сільського господарства.

Наша компанія зацікавлена ​​в партнерах по продажу виробленої продукції та проведення широких виробничих випробувань.