Озеленення і ландшафтний дизайн

Застосування препаратів ЕМБІКО в озелененні і ландшафтному дизайні Ч удовий сад милує око, галявина перед будинком, клумби та газони – все це може бути прекрасним доповненням до архітектурного ансамблю дачі, заміського будинку, ресторану, готелю і навіть балкону чи даху багатоповерхового будинку. Мистецтво ландшафтного дизайну не знає меж! Однак вимагає часу і ретельного догляду за рослинами і грунтом.

Праця і завзятість

Досвідчені садівники знають, як складно домогтися бажаного результату, і справа не тільки в тому, щоб правильно врахувати всі особливості місцевості і грунту, кліматичні умови і естетичний смак, дуже важливо правильно доглядати за деревами, квітами, кущами, газоном. Це забирає багато сил і вимагає певних знань, але краса створена своїми руками, винагороджує за всі зусилля.

Секрети професіоналів

Фахівці з ландшафтного дизайну та озеленення в своїй роботі використовують безліч спеціальних добрив, мінеральних добавок і технічних прийомів. Серед них собливу популярність останнім часом набули мікробіологічні препарати, які були спеціально розроблені, для вирішення проблем садових і декоративних дерев, квітів, газонних трав, чагарників і хвойних порід дерев.

Озеленення і ландшафтний дизайнЛегко і безпечно

Ефективні мікроорганізми таких препаратів активізують природні сили рослин і покращують склад грунту, допомагають правильному засвоєнню рослинами мікроелементів і хорошому розвитку кореневої системи, володіють властивостями, здатними допомогти рослинам пережити несприятливі погодні умови і зберегти свої декоративні якості.

Особливість застосування мікробіологічних препаратів полягає в тому, що вони прості в застосуванні, безпечні для здоров’я людини і тварин, і при цьому чудово працюють, підтримуючи і поліпшуючи красу вашого великого чи маленького саду.