Ембіонік WC

Ембіонік WC

Екологічно чистий помічник з очищення вуличних туалетів і вигрібних ям.

Ембіонік® WC – це широко застосовуваний і найбільш ефективний мікробіологічний препарат в Україні для очистки вуличних туалетів, вигрібних ям, септиків, біотуалетів і локальних каналізацій в приватному секторі, запатентований в Україні / (пат. UA № 46338 від 29.10.2009).

Проблема очистки туалетів в приватному секторі та на дачах, в громадських туалетах, каналізаційних колекторів, відстійників і інше від господарсько-побутових відходів є важливим завданням біотехнології захисту навколишнього середовища. Процес самовідновлення є неможливим за короткий період, і дуже тривалим, тобто може тривати більше 20 років, а в районах півночі і до 45 років.

 • Ембіонік® WC мікробіологічний препарат (біопрепарат) унікальний за своїм складом і дією для вигрібних ям септиків, туалетів, біотуалетів.
 • Відповідає вимогам ТУ У 24.2-32841423-001: 2004.

Переваги Ембіонік® WC:

 • Біопрепарат створений на базі новітніх біотехнологій з урахуванням вирішення проблем охорони навколишнього середовища;
 • Містить спеціальний набір мікроорганізмів, завдяки чому швидко очищає і усуває неприємні запахи, розкладає папір, фекалії, жири;
 • У складі біопрепарату присутні аеробні та анаеробні мікроорганізми. Це дозволяє досягти чудових результатів переробки вмісту навіть у системі локальної каналізації з септиком закритого типу без доступу повітря;
 • Розроблений спеціально для застосування в дачних туалетах з вигрібною ямою;
 • Ефективний очищувач для вигрібних ям та септиків, біотуалетів;
 • Завдяки препарату значно знижується необхідність асенізації і дозволяє обійтися без відкачування вмісту зливних ям, вуличних туалетів;
 • Сприятливо впливає на дренажну систему, якісно покращує її функціональність, запобігає накопиченню мулу на дні ємності, усуває відкладення на внутрішній поверхні каналізаційних труб;
 • При багаторазовому використанні не пошкоджує поверхню труб, в тому числі пластикових;
 • Містить мікроорганізми природного походження, які ефективно переробляють органічні відходи і усувають неприємний запах природним шляхом;
 • Консультації провідних фахівців;
 • Збалансований і широкий асортимент продукції, що забезпечує всю гаму потреб і переваг споживача;
 • Доступний по всій країні  через мережу представників. Можлива адресна доставка поштою або через служби доставки;
 • Власне сертифіковане виробництво препаратів;
 • Своєчасність поставок і контроль якості продукції;
 • Продажі супроводжуються просвітницькою роботою в ЗМІ, публіцистиці, TV;
 • Ефективність підтверджується багатьма відгуками постійних покупців;
 • Є екологічно чистим продуктом, безпечним для людини, тварин, птахів навколишнього середовища;
 • Рідкий препарат повністю готовий до застосування.
 • Способи застосування мікробіологічного препарату прості і доступні.
 • Використання препарату  економічно обгрунтоване.
 • Економний у дозуванні, ефективний у застосуванні.

Очікуваний ефект від застосування Ембіонік® WC:

 • Регулярно використовуючи препарат для туалету, автономної каналізаційної системи, для зливних або для вигрібних ям, значно збільшується термін їх експлуатації;
 • Усуває неприємний запах, який приваблює комах і мух;
 • Зменшує об’єм в септиках, вигрібних ямах, локальних каналізаціях, міських каналізаційних мережах і дворових туалетах, біотуалетах;
 • Потрапляючи у вигрібну яму вуличного туалету, зливну яму або септик препарат переробляє їх органічний вміст, очищає стінки і дренажну систему (якщо вона передбачена) ями або септика;
 • Очищає каналізаційні та стічні труби від нашарувань і наростів;
 • Відновлює фільтраційну здатність дренажних споруд;
 • Ефективність підтверджується багатьма відгуками постійних покупців;
 • Економія Ваших витрат.


Складники Ембіонік® WC:

Рідина темно-коричневого кольору, присутній легкий кефіру-силосний запах. З часом може з’явитися специфічний запах, який свідчить про активний функціонуванні мікроорганізмів, які знаходяться в фізіологічно активному стані і з цієї причини процес мінералізації різних сполук не зупиняється. Кількість живих мікробних клітин в 1 см3 препарату не менше – 107 — 108. При зберіганні можливе утворення плівки і випадання її в осад, що не впливає на якість препарату.

 

Молочнокислі бактерії

Покращують формування гумусу в грунті. Молочнокислі бактерії виділяють антибіотичні речовини і пригнічують фітопатогенні, патогенні, і умовно-патогенні мікроорганізми, зв’язують вільний азот, перетворюють фосфор у доступні для рослин форми, продукують біологічно активні речовини (амінокислоти, вітаміни, ауксини, гібереліни) та речовини що стимулюють ріст. Тим самим гарантують профілактику та підвищення стійкості сільськогосподарських культур до грибних і бактеріальних захворювань; збільшують врожайності та якості продукції, швидке дозрівання; утворення зародків плодів; зменшують витрати при механізованому збиранні врожаю; є антистресовою речовиною; підвищують збереження продукції.

Фототрофні бактерії

Відповідають за процеси безкисневого фотосинтезу, закріплюють вільний азот, приймають участь в циркулюванні сірки і вуглецю, синтезують амінокислоти, поліфосфати, полісахариди і фактори росту, що сприяють поліпшенню кореневого живлення, та інші біологічно активні речовини, за рахунок виділення бетаїнів забезпечують антистресовий ефект.

Дріжджі

Сприяють виділенню кофакторів, факторів росту (гормони), алкалоїдів, антибіотиків, пігментів і безлічі інших сполук. Значно посилюють ріст кореневої системи рослин і розвиток мікрофлори грунту.


Всі штами депоновані в інституті мікробіології і вірусології ім. Заболотного НАН України та захищені від нелегального копіювання.

Мікроміцети

найбільш чисельна група мікроорганізмів, яка бере участь в мінералізації органічних рослинних і тваринних відхлдах. Гриби в аеробних умовах здатні розкладати навіть складні полімерні сполуки, наприклад, лігнін. Вони синтезують антибіотичні речовини, що пригнічують ріст шкідливих грибів і бактерій. Виробляють антибіотики з амінокислот, що виділяються фотосинтезуючими бактеріями і органічною речовиною.


Всі штами депоновані в інституті мікробіології і вірусології ім. Заболотного НАН України та захищені від нелегального копіювання.

Культуральна рідина з залишками живильного середовища і метаболітами мікроорганізмів

 

Рекомендації щодо застосування:

Для вуличного туалету

 1. Ембіонік WC - ідея використанняПеред використанням препарат ретельно збовтати. Після використання, з порожньої використаної пляшки слід видалити повітря і щільно закрутити кришку.
 2. Залежно від розмірів вигрібної ями або туалету готується «стартова доза». Для цього відведену кількість препарату заливають до 5-10л води кімнатної температури (від + 20 ° С до + 25 ° С). Рекомендується використовувати 0,5л мікробіологічного препарату розведеного 5 – 10 літрами води на 2м3 вмісту ями.
 3. Розчин перемішують і настоюють протягом 10-20 хвилин. Заливають приготовлений розчин у вуличні туалети та вигрібні ями. Для максимального ефекту рекомендується щомісячно протягом шести місяців додавати 100мл препарату на 2м3 вмісту ями.
 4. Вміст ями не перемішувати!

 

 • Усунення неприємного запаху за 3 дні
 • Відновлення дренажної системи
 • Запобігання замулювання дна
 • Знищення патогенної мікрофлори
 • Розкладання органічних відходів

 

Для розбавлення мікробіологічного препарату Ембіонік® WC неприпустимо використовувати хлоровану воду

 

Обєм туалету або вигрібної ями

3

3

3

12м3

16м3

Стартова доза мікробіологічного препарату Ембіонік® WC

0,5л

Щомісячна доза мікробіологічного препарату Ембіонік® WC

0,1л

0,2л

0,4л

0,6л

0,8л

Для Біотуалету

 1. Залити чисту воду через заливний отвір в резервуар (15 літрів).
 2. Додати в воду 100 мл Ембіонік® «ЗапахOFF».
 3. Додати в унітаз 100 мл Ембіонік® WC.
 4. За допомогою зливного насосу накачати в чашу води із зливного баку (приблизно 1,5 літри – 10-12 качків).
 5. Відкрити розділовий клапан, для того, щоб розчин потрапив в резервуар для фекалій.
 6. Біотуалет працює на основі санітарних рідин, що переробляють фекалії в однорідну масу без запаху.
 7. Ембіонік® WC працює, зберігаючи свої властивості, протягом 14 днів.
 8. Після закінчення цього терміну очистити вміст накопичувального резервуару біотуалету. Утилізувати в системи центральної каналізації, або безпосередньо в ґрунти.
 9. Середньостатистична періодичність обслуговування біотуалету – один раз в 5-8 днів. Підготовка біотуалету до роботи займе не більше 5 хвилин.

 

Об’єм Біотуалету До 18л Більше 18л
Доза мікробіологічного препарату Ембіонік® WC раз в 5-8 днів 100мл 250мл

 

Показання до застосування:

Для розведення використовувати нехлоровану воду, для отримання належного ефекту від препарату потрібно дотримуватися встановленої норми витрати препарату на одиницю площі.

Запобіжні заходи:

Не підлягає застосуванню в разі порушення цілісності упаковки або флаконів.

Взаємодія Ембіонік® WC:

даний препарат можливо використовувати в комплексі з препаратом Ембіонік® «ЗапахOFF» для біотуалетів та септиків.

Термін та умови зберігання:

Зберігати в чистому, сухому, темному, захищеному від атмосферних опадів місці при температурі від +40С до +300С. Термін придатності в нерозкритій упаковці виробника 12 місяців з дня випуску. Термін зберігання розведеного водою розчину – 14 днів.

Умови ліцензування Ембіонік® WC:

Не підлягає.

Упаковка Ембіонік® WC:

Полімерні флакони ємністю 0.1л, 0.250л, 0.5л, 1л.

Важливі відомості мікробіологічного препарату Ембіонік® WC:

Препарат має IV клас безпеки. А це означає, що препарат не фітотоксичний, безпечний для людини, тварин, птахів, риб, бджіл і навколишнього середовища.

Замовити і купити Ембіонік WC