Ембіонік-У2

УВАГА! Цей препарат знятий з виробництва.

Ми рекомендуємо удосконалену версію

На даний момент препарат ЕМБІОНІК®-У2 знятий з виробництва. Ми розробили новий препарат Ембіко® – Декоративні квіти, в якому покращили усі його характеристики.

Детальніше про Ембіко® - Декоративні квіти

 

Для чого удобрювати квіти, вони ж і так добре ростуть на підвіконні?

Думки з приводу добрива домашніх квітів розходяться: хтось радить удобрювати підручними засобами (водою після промивки м’яса, настоянкою на банановій шкірці і т.д.), хтось радить спеціальними добривами, а хтось взагалі радить нічого не робити, адже завжди все добре було! Але істина залишається одна: рослинам потрібні різні мінеральні речовини, які містяться в грунті. Але грунту в горщику не вистачає для повноцінного харчування. Для цього і доводиться «підгодовувати» рослини, додаючи в грунт добрива.

Основні показники ЕМБІОНІК®-У2

 • Збільшується кількість пагонів;
 • Квітковий “келих” стає до двох разів більше;
 • Зростає щільність “келиха”;
 • Підвищується стійкість до хвороб і шкідників;
 • Колір листової пластинки стає насиченим;
 • Поліпшується поживний режим грунту та його фізико-хімічні властивості;
 • Ефект антистресу, при посадці і пересадці рослин.

Рекомендації по застосуванню ЕМБІОНІК®-У2

 • для розбавлення мікробіологічного добрива “ЕМБІОНІК® – У2” не припустимо застосування хлоровану воду. Пріи висаджуванні (пересаджуванні) рослин, грунт (субстрат) обробляється розчином мікробіологічного добрива “ЕМБІОНІК® – У2” в розведенні 1 кришечка від упаковки на 0,6 л води.
 • Передпосадкова обробка (замочування посадкового матеріалу) цибулин, кореневищ і ін. В квітникарстві виробляється з концентрацією препарату 1: 100 (маленька упаковка “ЕМБІОНІК® – У2”) 33 мл. на 3 л.води в перебігу 2-х годин, що помітно підвищує приживлюваність.
 • Підживлення рослин необхідно проводити з інтервалами в 10 днів з концентрацією робочого розчину в співвідношенні 1: 300 (маленька упаковка “ЕМБІОНІК® – У2”) 33 мл препарату на 10 л води або 1 кришечка від упаковки на 2 л води. Обробку слід проводити у вечірній час доби шляхом обприскування рослин і разом з поливом.

Схема застосування ЕМБІОНІК®-У2

ЕМБІОНІК-У2

 1. Для кореневого та позакореневого підживлення рослин необхідно розбавити 1 кришечку ЕМБІОНІК®-У2 на 2 літри НЕ хлорованої (відстояної) води.
 2. Поливати рослини в звичайному «режимі»
 3. Обприскувати рослини в звичайному «режимі»
 4. Підсумок – здорове, добре зростаюча улюблена рослина, постійно радує око.