Ембіонік К

УВАГА! Цей препарат знятий з виробництва.

Ми рекомендуємо удосконалену версію

На даний момент препарат ЕМБІОНІК®-К знятий з виробництва. Ми розробили новий препарат Ембіко® – Деструктор Органіки, в якому покращили усі його характеристики. Тепер можна ще швидше, якісніше і екологічніше переробляти органічні відходи.

Детальніше про Ембіко® - Деструктор органіки

 

Для чого ж потрібно застосовувати мікробіологічний препарат ЕМБІОНІК®-Компост?

При закладанні компосту з ЕМБІОНІК®-КОМПОСТ Ви отримуєте:

 • Готове органічне добриво, яке можна сміливо вносити в грунт без шкоди для рослин, тоді як свіжий перегній може дати «опік» на корінь рослини.
 • В компості з ЕМБІОНІК®-К залишається необхідна кількість азоту та азотофіксуючих бактерій, які необхідні для росту і розвитку рослини. При природному компостуванні азот випаровується.
 • В готовому компості з ЕМБІОНІК®-К немає личинок, яєць гельмінтів, патогенної мікрофлори, чого не скажеш про «дідівський» спосіб компостування.
 • Із застосуванням біопрепарату ЕМБІОНІК®-К органічне добриво виходить за 2-3 місяці, а не за 1,5-2 роки.
 • В грунті з компостом ЕМБІОНІК®-К земляний черв’як з’являється набагато швидше, що дуже «люблять» рослини і Вам не доводиться витрачатися на купівлю черв’яків в магазинах.
 • Рослини менш схильні до впливу стресових факторів, в результаті чого зменшується відсоток рослин що не прижилися.
 • Усунення неприємного запаху перегнилих рослин і гною.

Рекомендації по застосуванню ЕМБІОНІК®

 1. Для приготування компосту із застосуванням ЕМБІОНІК® – КОМПОСТ необхідно використовувати матеріали органічного походження: гній, тирсу, рослинні залишки (бажано в подрібненому вигляді).
 2. Компостований матеріал потрібно закладати пошарово, а шари поливати препаратом ЕМБІОНІК®-КОМПОСТ в співвідношенні 1:50 (2 л. препарату на 100 л. води).
 3. Компостовану масу необхідно накрити плівкою або агроволокном.
 4. Вологість компостованої маси повинна бути близько 70%. При дотриманні перерахованих вище рекомендацій компост буде готовий для використання через 2-3 місяці.

Схема застосування ЕМБІОНІК®

Схема застосування ЕМБІОНІК-К

 1. 1 л препарату ЕМБІОНІК® – К розбавити зі 100 л НЕ хлорованої (відстояною) водою.
 2. В компостну яму викладати компост (органічні залишки, пташиний послід, листя, гілки, папір і т.д.) пошарово проливаючи розчином ЕМБІОНІК® – К з водою. Компостну яму накрити агроволокном або темною плівкою.
 3. Через 2-3 місяці Ви отримуєте готовий органічно чистий компост.