Ембіко – Цикламен

Ембіко - ЦикламенМікробіологічний препарат Ембіко для екзотичних квітів і кімнатних рослин «Цикламен».

 • Збільшення кількості бутонів;
 • Посилення яскравості кольору квітів;
 • Сприяння бутонізації та цвітінню;
 • Забезпечення рослинам тривалого запасу поживних речовин.

 

Застосування мікробіологічного комплексного препарату Ембіко® «Цикламен» в квітникарстві дає чудові результати:

 • Сприяє зміцненню кореневої системи, забезпечує активний ріст і рясне цвітіння, допомагає переносити періоди вимушеної посухи.
 • Сприяє бутонізації та тривалому цвітінню.
 • Сприяє утворення великої кількості суцвіть.
 • Забезпечує рослинам тривалий запас поживних речовин.
 • Пом’якшує стрес рослин при пересадці.
 • Прискорює обмінні процеси в рослинній клітині.
 • Обробка в період бутонізації прискорює цвітіння.
 • Покращує декоративні якості рослин, цвітіння відбуваються одночасно, розміри квіток збільшуються.

 

ЦИКЛАМЕН – популярність цієї чарівної квітучої рослини поступово зростає. У кімнатній культурі поширені два види: цикламен перський і цикламен європейський. Той і інший вид зачаровують своїми оригінальними квітками.

Яскраві квіти цикламена – це сильне Сонце. У квітах цикламена живе сонячне світло, радість, натхнення. Завдяки цикламену в будинку створюється невимушена атмосфера, з’являється бажання робити добро.

Цикламен, як і інші рослини, що живуть у приміщенні, потребують правильного догляду.

Освітлення: Чим світліше і прохолодніше місце вирощування цикламена, тим рясніше на ньому розростуться листя і бутони.

Температура: У період цвітіння потребують температуру 13-17 ° С.

Полив: Краще використовувати полив через піддон, а якщо ні, то – вода може потрапити на цибулини і викликати загнивання ніжок квітів і листового стебла, особливо, якщо в приміщенні висока температура. Після закінчення цвітіння у рослини настає період спокою. У цей час необхідно зменшити полив, але не допускати пересихання грунту.

Підживлення Ембіко® «Цикламен»: Здійснювати після посадки або пересадки рослин раз на тиждень.

Вологість: Потрібна суха спекотна атмосфера.

Ґрунт: Ґрунтова суміш для цикламена повинна бути легкою, помірно вологої, тому що листочків поки не багато і випаровування вологи невелике. Кращим субстратом є листова земля, перегній, торф і пісок у співвідношенні 3: 1: 1: 1.

Пересадка: Найкращим періодом для пересадки вважається кінець травня.

Розмноження: Цикламен розмножується насінням.

Очікувана тривалість життя: При оптимальному догляді рослина може прожити 25 років.

Можливі захворювання:

 • Жовтіючі листя, при цьому квітки міцні і здорові;
 • Загибель рослини, квітконоси і листя, м’які і гниють;
 • Короткий період цвітіння;
 • Деформовані, маленькі листя;
 • Фузаріоз;
 • Сіра цвіль і коричнева гниль.

Впоратися із захворюваннями і можливими проблемами допоможе Мікробіологічний препарат Ембіко® «Цикламен» для екзотичних квітів і кімнатних рослин.

Комплексний препарат призначений для таких видів цикламена, як: Цикламен Косской, Цикламен африканський, Альпійська фіалка (Cyclamen creticum), Цикламен грецька, Цикламен неаполітанський та ін.

Складники препарату Ембіко – Цикламен

Новітній мікробіологічний препарат, який не має аналогів по ефективності і є абсолютно безпечний для навколишнього середовища, людей, тварин, птахів, і комах.

 

Комплекс органічних кислот

Лимонна кислота, бурштинова кислота, L – лізин – стимулює і активізує всі обмінні процеси в рослині, мобілізує імунну систему, збільшує проникність клітинної мембрани, прискорює дихання рослини і підвищує енергетику рослинної клітини.

Комплекс вітамінів

Вітаміни групи В (В1, В3, В12) і аскорбінова кислота (вітамін С) – прискорює метаболічні реакції в рослині і стимулює зростання потужної кореневої системи, сприяє максимальному засвоєнню корінням рослин всіх необхідних елементів живлення з грунту. Так само, за рахунок вітамінів групи В, відбувається стимулювання розвитку ризосферних мікроорганізмів, які підсилюють ферментативну активність грунту, перетворюють поживні речовини грунту в засвоювану для рослин форму і підвищують фіксацію атмосферного азоту.

Макро- і мікроелементи

Комплекс макро- і мікроелементів (N, P, K, S, Mg, Fe, Cu, Mn, B, Zn, Mo, Co) – забезпечує рослини збалансованим харчуванням, сприяє зростанню зеленої рослинної маси, збільшує кількість бутонів, прискорює цвітіння, покращує декоративність рослин, забезпечує відмінне розвиток рослин, підвищує їх опірність до захворювань різного роду.

Консорціум мікроорганізмів

Фототрофні пурпурні несірчані бактерії здійснюють безкисневий фотосинтез, фіксують молекулярний азот, беруть участь у кругообігу вуглецю й сірки, використовують виділення коренів рослин для синтезу амінокислот, поліфосфатів, полісахаридів, факторів росту, що сприяють посиленню кореневого живлення, та інших біологічно активних речовин. Речовини, що виділяються фототрофними бактеріями, використовуються рослинами в процесі своєї життєдіяльності та стимулюють розвиток природної «аборигенної» мікрофлори грунту.

 

Молочнокислі бактерії володіють високою антагоністичною активністю по відношенню до різних фітопатогенних бактерій і грибів. Здатність пригнічувати інші мікроорганізми і гриби пояснюється продукуванням ними органічних речовин, в основному молочної кислоти, а також утворенням антибіотиків. Молочнокислі бактерії прискорюють мінералізацію органічних речовин і рослинних залишків (лігніну, целюлози).

 

Дріжджі грають роль деструкторів. Потужний апарат гідролітичних екзоферментів, забезпечує їм можливість деградації оліго- і полісахаридів, лігніну, ліпідів, клітковини, хітину, нерозчинних азотистих основ та інших важко розчинних полімерів, які продукуються фототрофами, корінням рослин і знаходяться в грунті. Кінцеві метаболіти, такі як кофактор, фактори росту (гормони), алкалоїди, антибіотики, пігменти і безліч інших сполук стимулюють ріст кореневої системи рослин, а також забезпечує розвиток ґрунтової мікрофлори.

 

Рекомендації щодо застосування препарату Ембіко – Цикламен

 

 1. Перед використанням збовтати, після набирання препарату з пляшки слід витиснути повітря і щільно закрутити ковпачок.
 2. Рекомендується комплексне використання з препаратом Ембіко® «Біоактив»
 3. Кореневе підживлення (підживлювати при звичайному поливі) з препаратом Ембіко® «Біоактив»
 4. Кореневе живлення рослини в період активного росту живильним розчином 1:50 (20мл препарату розчинити в 1л води кімнатної температури) 2 рази на місяць, після посадки або пересадки рослин раз на тиждень.
 5. Позакореневе живлення (обприскування) рослини розчином 1: 125 (8мл препарату розчинити в 1л води кімнатної температури) 2-3 рази на місяць.
 6. При висадці і пересадці рослин рекомендується використовувати препарати Ембіко «Антистрес» і Ембіко «Укорінювач».
 7. Загальні рекомендації: 100мл забезпечують харчування 1,5 кг

 

* 1 ковпачок відповідає 12 мл.

Для розведення мікробіологічних препараті ЕМБІКО® слід використовувати не хлоровану воду.

При зберіганні продукту допускається випадання осаду, що переходить у розчин при збовтуванні і не впливає на якість.

 

Препарат розфасований в брендовану тару 250мл.