Ембіко – Троянда

Ембіко - ТрояндаМікробіологічний препарат Ембіко для екзотичних квітів і кімнатних рослин «Троянда».

 • Активне прискорене цвітіння та протидія ранньому осипанню;
 • Профілактика імунітету (стійкість рослини до хвороб);
 • Насиченість забарвлення квітів і листя;
 • Утворення великої кількості нових вегетативних пагонів.

 

Застосування мікробіологічного комплексного препарату Ембіко® «Троянда» в квітникарстві дає чудові результати:

 • Сприяє зміцненню кореневої системи, забезпечує активний ріст і рясне цвітіння, допомагає переносити періоди вимушеної посухи.
 • Містить в собі необхідні елементи живлення.
 • Сприяє бутонізації та тривалому цвітінню.
 • Забезпечує рослинам тривалий запас поживних речовин;
 • Пом’якшує стрес рослин при пересадці.
 • Прискорює обмінні процеси в рослинній клітині.
 • Обробка квітів в період повного сформування всіх елементів квітки прискорює цвітіння.
 • Прискорення росту рослин під впливом Ембіко® «Троянда» в основному за рахунок збільшення довжини вузлів, що розвиваються в період обробки. Цю здатність можна використовувати для зміни форми куща. Можна також стимулювати ріст молодих пагонів на старих кущах.

 

ТРОЯНДИ кімнатні і інших види троянд відносяться до родини Розові (Rosaceae). Для вирощування в умовах житлового приміщення або офісу найбільше підходять, так звані мініатюрні і кімнатні троянди. Вони, у всякому разі, не настільки примхливі, як інші, і легше переносять життя в приміщенні. Але для успішного вирощування існують певні правила і секрети.

Головний секрет – яскраве розсіяне світло і прохолодне свіже повітря.

Температура: Кімнатні троянди добре ростуть при температурі від 10 до 25 ° С, легко переносять її добові коливання і невеликі заморозки.

Полив: Друга важлива умова – регулярний рясний полив і часті підгодівлі добривами. Пересихання земляної грудки просто неприпустиме: це може привести до загибелі рослини. Під час активного росту і особливо цвітіння полив повинен бути рясний, але без застою води в піддоні. У сонячну погоду полив щоденний, в похмуру – дещо рідше, приблизно раз на два дні.

Регулярне підживлення: Троянди дуже вимогливі до підживлення. Це пов’язано з майже безперервним цвітінням, яке забирає багато сил. Тому, починаючи з ранньої весни і до осені, троянди рекомендується підживлювати за допомогою мікробіологічного препарату Ембіко® «Троянда», використовуючи його один раз на тиждень. Також добре впливає на розвиток троянд позакореневе підживлення весною, достатньо 3-4 рази з інтервалом в 10-12 днів.

Вологість повітря: Пару раз на місяць трояндам можна влаштовувати душ, щоб змити пил, а ось підвищена вологість повітря і часте обприскування можуть сприяти розвитку грибних хвороб.

Шкідники та хвороби кімнатних троянд: Багато хвороб вражають в першу чергу молоді і ослаблені рослини, рослини за якими не уважно і не правильно доглядають.

Найпоширеніші захворювання:

 • Борошниста роса;
 • Несправжня борошниста роса;
 • Плямистості;
 • Розанна тля – шкідник, який вражає і листя і бутони;
 • Павутинний кліщ;
 • Трипс.

Для правильного і дбайливого догляду за Вашими рослинами прийде на допомогу – Мікробіологічний препарат Ембіко® «Троянда» для екзотичних квітів і кімнатних рослин.

Комплексний препарат призначений для всіх видів троянд в кімнатних оранжереях і відкритому грунті.

Високоефективний комплексний препарат, відрізняється ефективністю і широтою застосування.

Складники препарату Ембіко – Троянда

Новітній мікробіологічний препарат, який не має аналогів по ефективності і є абсолютно безпечний для навколишнього середовища, людей, тварин, птахів, і комах.

 

Комплекс органічних кислот

Лимонна кислота, бурштинова кислота, L – лізин – стимулює і активізує всі обмінні процеси в рослині, мобілізує імунну систему, збільшує проникність клітинної мембрани, прискорює дихання рослини і підвищує енергетику рослинної клітини.

Комплекс вітамінів

Вітаміни групи В (В1, В3, В12) і аскорбінова кислота (вітамін С) – прискорює метаболічні реакції в рослині і стимулює зростання потужної кореневої системи, сприяє максимальному засвоєнню корінням рослин всіх необхідних елементів живлення з грунту. Так само, за рахунок вітамінів групи В, відбувається стимулювання розвитку ризосферних мікроорганізмів, які підсилюють ферментативну активність грунту, перетворюють поживні речовини грунту в засвоювану для рослин форму і підвищують фіксацію атмосферного азоту.

Макро- і мікроелементи

Комплекс макро- і мікроелементів (N, P, K, S, Mg, Fe, Cu, Mn, B, Zn, Mo, Co) – забезпечує рослини збалансованим харчуванням, сприяє зростанню зеленої рослинної маси, збільшує кількість бутонів, прискорює цвітіння, покращує декоративність рослин, забезпечує відмінне розвиток рослин, підвищує їх опірність до захворювань різного роду.

Консорціум мікроорганізмів

Фототрофні пурпурні несірчані бактерії здійснюють безкисневий фотосинтез, фіксують молекулярний азот, беруть участь у кругообігу вуглецю й сірки, використовують виділення коренів рослин для синтезу амінокислот, поліфосфатів, полісахаридів, факторів росту, що сприяють посиленню кореневого живлення, та інших біологічно активних речовин. Речовини, що виділяються фототрофними бактеріями, використовуються рослинами в процесі своєї життєдіяльності та стимулюють розвиток природної «аборигенної» мікрофлори грунту.

 

Молочнокислі бактерії володіють високою антагоністичною активністю по відношенню до різних фітопатогенних бактерій і грибів. Здатність пригнічувати інші мікроорганізми і гриби пояснюється продукуванням ними органічних речовин, в основному молочної кислоти, а також утворенням антибіотиків. Молочнокислі бактерії прискорюють мінералізацію органічних речовин і рослинних залишків (лігніну, целюлози).

 

Дріжджі грають роль деструкторів. Потужний апарат гідролітичних екзоферментів, забезпечує їм можливість деградації оліго- і полісахаридів, лігніну, ліпідів, клітковини, хітину, нерозчинних азотистих основ та інших важко розчинних полімерів, які продукуються фототрофами, корінням рослин і знаходяться в грунті. Кінцеві метаболіти, такі як кофактор, фактори росту (гормони), алкалоїди, антибіотики, пігменти і безліч інших сполук стимулюють ріст кореневої системи рослин, а також забезпечує розвиток ґрунтової мікрофлори.

 

Рекомендації щодо застосування препарату Ембіко – Троянда

 

 1. Перед використанням збовтати, після набирання препарату з пляшки слід витиснути повітря і щільно закрутити ковпачок.
 2. Кореневе підживлення (підживлювати при звичайному поливі) з препаратом Ембіко® «Біоактив»
 3. У відкритому грунті: Кореневе підживлення – 3-10л / м2. Позакореневе підживлення: 1,5-3 л / 10м2.
 4. Кімнатні рослини: Кореневе підживлення рослини в період активного росту живильним розчином 1:60, (16мл препарату розчинити в 1л води кімнатної температури) 3-4 рази на місяць.
 5. Позакореневе живлення (обприскування) рослини розчином 1: 125 (8мл препарату розчинити в 1л води кімнатної температури) 2-3 рази на місяць.
 6. Обов’язково регулярно робити позакореневе підживлення.
 7. При висадці і пересадці рослин рекомендується використовувати препарати Ембіко «Антистрес» і Ембіко «Укорінювач».
 8. Загальні рекомендації: 100мл забезпечують харчування 1,5 кг

 

* 1 ковпачок відповідає 12 мл.

Для розведення мікробіологічних препараті ЕМБІКО® слід використовувати не хлоровану воду.

При зберіганні продукту допускається випадання осаду, що переходить у розчин при збовтуванні і не впливає на якість.

 

Препарат розфасований в брендовану тару 250мл.