Ембіко – Сенполія

Ембіко - СенполіяМікробіологічний препарат Ембіко для екзотичних квітів і кімнатних рослин «Сенполія».

 • Збільшення кількості бутонів;
 • Інтенсивне тривале цвітіння;
 • Швидкий ріст рослин і їх пишність;
 • Посилення забарвлення квітів і листя.

 

Застосування мікробіологічного комплексного препарату Ембіко® «Сенполія» в квітникарстві дає чудові результати:

 • сприяє зміцненню кореневої системи, забезпечує активний ріст і рясне цвітіння, допомагає переносити періоди вимушеної посухи;
 • містить в собі необхідні елементи живлення, спеціально збалансовані для сенполій;
 • сприяє бутонізації та тривалому цвітінню;
 • забезпечує рослинам тривалий запас поживних речовин;
 • пом’якшує стрес рослин при пересадці;
 • прискорює обмінні процеси в рослинній клітині.
 • знімає стрес викликаний передозуванням комплексними мінеральними добривами;
 • обробка квітів в період повного сформування всіх елементів квітки прискорює цвітіння;
 • в період активного росту квітів корисно проводити позакореневе підживлення;
 • покращує декоративні якості рослин, квіти зацвітають одночасно, розміри квіток збільшуються;
 • пригнічує збудники грибкових і бактеріальних захворювань.

 

Сенполія – ​​це багаторічна вічнозелена трав’яниста рослина з коротким стеблом, на якому утворюється розетка листя. Сенполію ще називають «африканською фіалкою». Сенполія, як і інші рослини, що живуть в квартирі, потребують правильного догляду.

Освітлення: Любить яскраве розсіяне світло. Прямі сонячні промені необхідні для сенполії тільки взимку.

Температура: Оптимальна температура від 20 до 22 ° C, без різких коливань.

Полив: Поливають у міру підсихання земляної грудки. Грунт має бути постійно зволоженим, проте потрібно стежити, щоб волога не застоювалася в корінні.

Підживлення Ембіко® «Сенполія»: Здійснюється регулярно в період активного росту і цвітіння 3-4 рази на місяць, період спокою раз на 2 тижні, розчиняючи препарат у воді при поливі чи обприскуючи розчином листя. Підживлюючи квітку мініральними добривами потрібно пам’ятати, основне правило підживлення – азот для листя, фосфор для цвітіння, калій для яскравості.

Вологість: Повинна бути не нижче 50%. Обприскувати рослини небажано. Робити це можна тільки під час цвітіння, при цьому воду слід розпорошувати дуже дрібно.

Грунт: В якості грунту можна використовувати готовий грунт для сенполій що продається в спеціальних магазинах, або суміш листової, дернової, хвойної і торф’яної землі в співвідношенні 3: 2: 1: 1 з додаванням розпушувачів – перліту, вермикуліту, крупного річкового піску і нарізаного сфагнума.

Пересадка: Молоді рослини пересаджують в більш просторі горщики в міру їх зростання. Дорослі бажано пересаджувати 1 раз на рік. Найкращий час для пересадки – весна і літо

Розмноження: Сенполію легко розмножувати листовими живцями, частиною листа і дочірніми розетками. Найпоширеніший спосіб – листовим живцем.

Очікувана тривалість життя: Тривалість життя фіалки 3-4 роки.

Можливі захворювання:

 • Гниль стебла і кореневої системи;
 • Плямистість листя;
 • Борошниста роса;
 • Фітофтороз;
 • Фузаріоз.

Для правильного і дбайливого догляду за Вашими рослинами прийде на допомогу мікробіологічний препарат Ембіко® «Сенполія» для екзотичних квітів і кімнатних рослин.

Комплексний препарат призначений для сенполій, таких як Розколоте небо, Рожева акварель, Рожевий перли, РС – Барбі, РС – Восторг, РС – Герцогиня, РС – Долорес, РС – Кабаре та ін.

Складники препарату Ембіко – Сенполія

Новітній мікробіологічний препарат, який не має аналогів по ефективності і є абсолютно безпечний для навколишнього середовища, людей, тварин, птахів, і комах.

 

Комплекс органічних кислот

Лимонна кислота, бурштинова кислота, L – лізин – стимулює і активізує всі обмінні процеси в рослині, мобілізує імунну систему, збільшує проникність клітинної мембрани, прискорює дихання рослини і підвищує енергетику рослинної клітини.

Комплекс вітамінів

Вітаміни групи В (В1, В3, В12) і аскорбінова кислота (вітамін С) – прискорює метаболічні реакції в рослині і стимулює зростання потужної кореневої системи, сприяє максимальному засвоєнню корінням рослин всіх необхідних елементів живлення з грунту. Так само, за рахунок вітамінів групи В, відбувається стимулювання розвитку ризосферних мікроорганізмів, які підсилюють ферментативну активність грунту, перетворюють поживні речовини грунту в засвоювану для рослин форму і підвищують фіксацію атмосферного азоту.

Макро- і мікроелементи

Комплекс макро- і мікроелементів (N, P, K, S, Mg, Fe, Cu, Mn, B, Zn, Mo, Co) – забезпечує рослини збалансованим харчуванням, сприяє зростанню зеленої рослинної маси, збільшує кількість бутонів, прискорює цвітіння, покращує декоративність рослин, забезпечує відмінне розвиток рослин, підвищує їх опірність до захворювань різного роду.

Консорціум мікроорганізмів

Фототрофні пурпурні несірчані бактерії здійснюють безкисневий фотосинтез, фіксують молекулярний азот, беруть участь у кругообігу вуглецю й сірки, використовують виділення коренів рослин для синтезу амінокислот, поліфосфатів, полісахаридів, факторів росту, що сприяють посиленню кореневого живлення, та інших біологічно активних речовин. Речовини, що виділяються фототрофними бактеріями, використовуються рослинами в процесі своєї життєдіяльності та стимулюють розвиток природної «аборигенної» мікрофлори грунту.

 

Молочнокислі бактерії володіють високою антагоністичною активністю по відношенню до різних фітопатогенних бактерій і грибів. Здатність пригнічувати інші мікроорганізми і гриби пояснюється продукуванням ними органічних речовин, в основному молочної кислоти, а також утворенням антибіотиків. Молочнокислі бактерії прискорюють мінералізацію органічних речовин і рослинних залишків (лігніну, целюлози).

 

Дріжджі грають роль деструкторів. Потужний апарат гідролітичних екзоферментів, забезпечує їм можливість деградації оліго- і полісахаридів, лігніну, ліпідів, клітковини, хітину, нерозчинних азотистих основ та інших важко розчинних полімерів, які продукуються фототрофами, корінням рослин і знаходяться в грунті. Кінцеві метаболіти, такі як кофактор, фактори росту (гормони), алкалоїди, антибіотики, пігменти і безліч інших сполук стимулюють ріст кореневої системи рослин, а також забезпечує розвиток ґрунтової мікрофлори.

 

Рекомендації щодо застосування препарату Ембіко – Сенполія

 

 1. Перед використанням збовтати, після набирання препарату з пляшки слід витиснути повітря і щільно закрутити ковпачок.
 2. Рекомендується комплексне використання з препаратом Ембіко® «Біоактив»
 3. Кореневе підживлення рослини в період активного росту живильним розчином 1:50 (20мл препарату розчинити в 1л води кімнатної температури) 3-4 рази на місяць, в період спокою раз на 2 тижні.
 4. Позакореневе живлення небажане, виняток – в період цвітіння рослини, при чому розпорошувати розчин дуже дрібно.
 5. Обприскування рослини розчином 1:125 (8 мл препарату розчинити в 1 л води кімнатної температури) 2-3 рази на місяць.
 6. При висадці і пересадці рослин рекомендується використовувати препарати Ембіко «Антистрес» і Ембіко «Укорінювач».
 7. Загальні рекомендації: 100мл забезпечують харчування 1,5 кг

 

* 1 ковпачок відповідає 12 мл.

Для розведення мікробіологічних препараті ЕМБІКО® слід використовувати не хлоровану воду.

При зберіганні продукту допускається випадання осаду, що переходить у розчин при збовтуванні і не впливає на якість.

 

Препарат розфасований в брендовану тару 250мл.