Ембіко – Реаніматор газону

Ембіко - Реаніматор газонуЕмбіко® – Реаніматор газону – мікробіологічний препарат для активної біологічної допомоги газонним рослинам і грунтам.

 • Реєстраційне свідоцтво Ембіко® № А 02578 від 18.03.11.
 • Відповідає вимогам ТУ У 24.1-36430978-001: 2010.

 

Показання до застосування:

Для розведення використовувати нехлоровану воду, для отримання належного ефекту від препарату потрібно дотримуватися встановленої норми витрат препарату на одиницю площі.

Переваги Ембіко® – Реаніматор газону:

 • Унікальне співвідношення мікроорганізмів.
 • Багатокомпонентне добриво для газонних і декоративних трав, створене спеціально для квітникарів, людей що займаються ландшафтним дизайном, а також власників футбольних полів, тенісних і гольф-кортів.
 • Поєднує властивості добрива для живлення, розвитку кореневої системи, обробки посівного матеріалу, боротьби з фітопатогенними мікроорганізмами, висадки газонів.
 • Унікальною особливістю є те, що його застосування перешкоджає вигоряння трави на сонці, а також значно поліпшується її фотосинтез в тіні.
 • Використовується для осінньої підгодівлі газону, що дозволяє краще підготувати газон в осінньо-зимовий період.
 • Запобігає вимерзанню менш стійких видів трав і сприяє не тільки гарній зимівлі трави, а й інтенсивному кущуванню разом із зміцненням кореневої системи рослин, що дуже важливо на початку вегетаційного періоду ранньої весни.
 • Використовується для створення нового газону.
 • Завдяки високій швидкості розмноження і біологічної активності бактерій, що входять до складу мікробіологічних препаратів, мікроорганізми швидко освоюють грунт.
 • Рідкий препарат повністю готовий до застосування.
 • Способи застосування мікробіологічного препарату прості і доступні.
 • Використання препарату економічно обгрунтовано.
 • Препарат безпечний для людини, тварин, птахів і навколишнього середовища.

Очікуваний ефект від застосування Ембіко® – Реаніматор газону:

 • Газон стає сильним, густим і здоровим, набуває яскраво зелений колір.
 • Препарат успішно застосовується при укладанні рулонних газонів, для стимуляції їх активного росту. Весь газон, посаджений з препаратом, швидше виходить зі стресу і краще приживається.
 • Полегшить догляд за газоном.
 • Допомагає легше переносити недостатній або надлишковий полив, що важливо при нерегулярному догляді за газоном, наприклад, на дачі.
 • Знімає стресове (механічне) навантаження на газон і сприяє його швидкому відновленню.
 • АНТИСТРЕС – ЕФЕКТ – екстремально високі або низькі температури, недостатній або надлишковий полив і т.д.
 • Підсилює здатність кореневої системи поглинати воду.
 • При суміщенні з добривами підсилює їх дію.
 • Допомагає молодому газону швидко набрати зелену масу і розвинути коріння. При використанні препарату в зимовий час дає прекрасні результати.
 • Відновлює газон.
 • Швидкий килимовий ефект.
 • Високий рівень доступних поживних елементів.
 • Підтримує баланс між ростом зеленої маси і кореневої системи.


Норми внесення Ембіко® – Реаніматор газону:

 • Для передпосівної обробки грунту: 100 мл на 10л води. Рівномірно пролити 10 м.кв. площі.
 • Для замочування 1 кілограма насіння: 10мл препарату на 1л води. Замочити 1кг насіння на 15 хвилин. Після замочування дати насінню просохнути.
 • Для відновлення дернини, кольору газону, або прояві інших негативних впливів (сонячні опіки, передозування мінеральними добривами, вимерзання та ін.): 100мл на 10л води. Обробити уражені ділянки. 10л / 100м2 повторну обробку проводять через 7-10 днів.
 • З метою профілактичної обробки газону: 100мл на 10л води і провести обприскування 10л / 100м2.
 • Профілактичні обробки препаратом рекомендується проводити відразу після будь-яких механічних робіт або хімічних обробок газону.


Складники Ембіко® – Реаніматор газону:

Рідина темно-коричневого кольору, присутній легкий кефіру-силосний запах. З часом може з’явитися специфічний запах, який свідчить про активний функціонуванні мікроорганізмів, які знаходяться в фізіологічно активному стані і з цієї причини процес мінералізації різних сполук не зупиняється. Кількість живих мікробних клітин в 1 см3 препарату не менше – 107 — 108. При зберіганні можливе утворення плівки і випадання її в осад, що не впливає на якість препарату.

 

Молочнокислі бактерії

Покращують формування гумусу в грунті. Молочнокислі бактерії виділяють антибіотичні речовини і пригнічують фітопатогенні, патогенні, і умовно-патогенні мікроорганізми, зв’язують вільний азот, перетворюють фосфор у доступні для рослин форми, продукують біологічно активні речовини (амінокислоти, вітаміни, ауксини, гібереліни) та речовини що стимулюють ріст. Тим самим гарантують профілактику та підвищення стійкості сільськогосподарських культур до грибних і бактеріальних захворювань; збільшують врожайності та якості продукції, швидке дозрівання; утворення зародків плодів; зменшують витрати при механізованому збиранні врожаю; є антистресовою речовиною; підвищують збереження продукції.

Фототрофні бактерії

Відповідають за процеси безкисневого фотосинтезу, закріплюють вільний азот, приймають участь в циркулюванні сірки і вуглецю, синтезують амінокислоти, поліфосфати, полісахариди і фактори росту, що сприяють поліпшенню кореневого живлення, та інші біологічно активні речовини, за рахунок виділення бетаїнів забезпечують антистресовий ефект.

Дріжджі

Сприяють виділенню кофакторів, факторів росту (гормони), алкалоїдів, антибіотиків, пігментів і безлічі інших сполук. Значно посилюють ріст кореневої системи рослин і розвиток мікрофлори грунту.


Всі штами депоновані в інституті мікробіології і вірусології ім. Заболотного НАН України та захищені від нелегального копіювання.

Культуральна рідина з залишками живильного середовища і метаболітами мікроорганізмів

 1. Амінокислота валін стабілізує білки. Застосовується для синтезу ферментів, антимікробних речовин, складних органічних сполук, які виділяються рослиною.
 2. Сквалеон має антимікробні та фунгіцидні властивості (пригнічує гриби), сприяє утворенню речовини, яка відлякує комах і тварин від рослин.
 3. Фумарова кислота приймає участь у багатьох біохімічних процесах, необхідних для утворення біологічно активних речовин.
 4. Диметілфумарат проявляє фунгіцидні властивості – запобігає розвитку цвілевих грибів.
 5. Капринова кислота захищає від вірусів, грибків і хвороботворних бактерій.
 6. Каприлова кислота здатна впливати на ріст дріжджових грибків і підтримувати оптимальний баланс мікроорганізмів, не перешкоджаючи розмноженню корисних бактерій.
 7. Молочна кислота пригнічує фітопатогенні мікроорганізми.
 8. Оцтова кислота незамінна в обміні речовин живих організмів і при біосинтезі складних органічних сполук.
 9. Глутамінова кислота підвищує адаптаційну стійкість рослин до стресу. Вона грає важливу роль в засвоєнні аміаку рослинами, який накопичується при стресі, а також є джерелом утворення хлорофілу, що забезпечує фотосинтез.

Макро- і мікроелементи

 1. Залізо – входить до складу активних центрів окислювально-відновних ферментів каталази і пероксидази, бере участь в синтезі хлорофілу, процесах дихання, фіксації азоту, реакціях обміну речовин; сприяє збільшенню кількості хлорофілу в листках; поліпшенню процесів фотосинтезу, дихання рослин; усуненню дефіциту заліза у рослин; нормалізації загального обміну речовин; збалансованому засвоєнню поживних речовин; профилактирует передчасне опадання листя; стимулює сильні пагони.
 2. Магній – входить до складу фотосинтетичного пігменту хлорофілу, стимулює акумуляцію сонячної енергії під час процесу фотосинтезу, бере участь в пересуванні фосфору і у вуглеводному обміні, впливає на активність окислювально-відновних процесів.
 3. Марганець – активізує більше 35 ферментів, бере участь у фотосинтезі (фотопродукції кисню в хлоропластах) і синтезі вітамінів С, В, Е, сприяє збільшенню вмісту цукрів та їх відтоку з листя, прискорює ріст рослин і дозрівання насіння.
 4. Калій – є одним з трьох елементів, вкрай необхідних для життя і розвитку рослин. Тільки при достатньому калійному живленні оптимізуються основні функції рослинного організму.
 5. Мідь – регулює вплив на зміст інгібіторів росту фенольної природи.Мідь підвищує стійкість рослин до вилягання, а також засухо-, морозо-і жаростійкість.
 6. Цинк – підвищує засухо-, жаро- і холодостійкість рослин.
 7. Кальцій – сприяє цілісності клітинних мембран і водоутримуючій здатності протоплазми, бере участь в будівництві клітинної стінки рослин, збільшує міцність рослинних тканин і сприяє підвищенню витривалості рослин. Кальцій відіграє важливу роль у фотосинтезі і пересуванні вуглеводів, у процесах засвоєння азоту рослинами.

 

Запобіжні заходи:

Не підлягає застосуванню в разі порушення цілісності упаковки або флаконів.

Взаємодія Ембіко® – Реаніматор газону:

Даний препарат можливо використовувати в бакових сумішах з комплексними мінеральними добривами.

Термін та умови зберігання:

Зберігати в чистому, сухому, темному, захищеному від атмосферних опадів місці при температурі від 00С до +300С. Термін придатності в нерозкритій упаковці виробника 12 місяців з дня випуску. Термін зберігання розведеного водою розчину – 14 днів.

Умови ліцензування Ембіко® – Реаніматор газону:

Не підлягає.

Упаковка Ембіко® – Реаніматор газону:

Полімерні флакони ємністю 0.5л, 1л, 5л.

Важливі відомості мікробіологічного препарату Ембіко® – Реаніматор газону:

Препарат має IV клас безпеки. А це означає, що препарат не фітотоксичний, безпечний для людини, тварин, птахів, риб, бджіл і навколишнього середовища.

Відео про мікробіологічний препарат Ембіко® – Реаніматор газону:

Замовити і купити Ембіко – Реаніматор газону