Ембіко – Пальма

Ембіко - ПальмаМікробіологічний препарат Ембіко для екзотичних квітів і кімнатних рослин «Пальма».

 • Збільшення площі листових пластинок;
 • Збільшення приросту пагонів;
 • Профілактика імунітету (стійкість рослини до хвороб);
 • Насиченість кольору листа.

 

Застосування мікробіологічного комплексного препарату Ембіко® «Пальма» в квітникарстві дає чудові результати:

 • сприяє посиленню росту листя і рослини загалом;
 • надає листю яскраве забарвлення;
 • запобігає несвоєчасному пожовтінню листя і підвищує імунітет;
 • сприяє зміцненню кореневої системи, забезпечує активне зростання, допомагає переносити періоди вимушеної посухи;
 • в період активного росту корисно проводити позакореневе підживлення.
 • містить в собі необхідні елементи живлення, спеціально збалансовані для пальм і декоративно-листяних рослин;
 • забезпечує рослинам тривалий запас поживних речовин;
 • пом’якшує стрес рослин при пересадці;
 • прискорює обмінні процеси в рослинній клітині.

 

ПАЛЬМА (від латинського – Palmae) – неперевершені за красою представники сімейства пальмових – кращі представники декоративно-листяних рослин для вирощування в кімнатних умовах, хоча найкраще місце для пальм – це зимовий сад. Незважаючи на свою невибагливість, пальми потребують правильного догляду.

Освітлення: Пальми світлолюбні рослини, і тому їх розміщують якомога ближче до вікон (наскільки дозволяють листя). У літній час їх притіняють від прямих сонячних променів (світлими шторами), інакше на листках з’являються опіки.

Температура: Для пальм оптимальні температури від 16 до 22 ° С, однак невеликі відхилення більшість культур переносять без шкоди.

У зимовий час теплолюбні пальми утримують при 14-16 ° С, решта – при 8-10 ° С.

Полив: Навесні і влітку – поливи рясні, але рідкісні, в період відносного спокою – помірні.
Для кращого росту влітку вранці або ввечері сильно обприскують листя, взимку 2 рази на місяць їх протирають м’якою губкою, змоченою в теплій воді з розчином препарату Ембіко® «Пальма». Обприскують рослини розчином Ембіко® «Пальма» 2-3 рази на тиждень, а взимку можна це робити 1 раз на тиждень

Підживлення препаратом Ембіко® «Пальма»: Підгодовують пальми влітку 1 раз в 10 днів, взимку – 1 раз в 20 днів. Дуже корисно 1 раз в 8-10 днів обприскувати рослини розчином препарату. Після поливу рослин проводити розпушування грунту.

Грунт: Молоді рослини садять в більш легкий грунт – суміш 2 частин листової і 1 частина перегнійної з додаванням піску (близько 1/6 загального обсягу суміші). При наступних пересадках до цієї суміші додають важку дернову землю і великі, рогові стружки з розрахунку 3-4 кг на 1 м3 землі.

Пересадка: Пересаджують пальми навесні перед початком їх зростання. Молоді рослини пересаджують щорічно, старі – через 2 – 4 роки. Земля після посадки повинна бути ущільнена. Ємності для пальм повинні бути скоріше високими, ніж широкими.

Розмноження: Розмноження – насінням, яке висівають в особливу суміш землі з торфом, піску і рубаного моху (сфагнума) і вирощують при підігріві, а окремі види – живцями.

 

Можливі захворювання:

 • Коричневі кінчики листя;
 • Жовтіючі листя;
 • Коричневі плями на листі;
 • Коричневі листя.

 

Шкідники:

 • Щитівки (коричневі бляшки по поверхні листя і стебел, висмоктують клітинний сік),
 • Павутинний кліщ (з’являється при дуже сухому повітрі – на стеблах з’являється павутина, листя стає млявим і опадає),
 • Борошнисті черви (Уражають листя, пагони і квітки. Листя викривляється, сохне і опадає, рослина гине).

 

Для правильного і дбайливого догляду за Вашими рослинами прийде на допомогу Мікробіологічний препарат Ембіко® «Пальма».

 

Комплексний препарат призначений для пальм і декоративно-листяних рослин, таких як монстера, бегонія, аспарагус, кава, папороть, кротон, драцена, диффенбахія, сциндапсус, плющ, радермахера, пальма, шефлера та інших.

Складники препарату Ембіко – Пальма

Новітній мікробіологічний препарат, який не має аналогів по ефективності і є абсолютно безпечний для навколишнього середовища, людей, тварин, птахів, і комах.

 

Комплекс органічних кислот

Лимонна кислота, бурштинова кислота, L – лізин – стимулює і активізує всі обмінні процеси в рослині, мобілізує імунну систему, збільшує проникність клітинної мембрани, прискорює дихання рослини і підвищує енергетику рослинної клітини.

Комплекс вітамінів

Вітаміни групи В (В1, В3, В12) і аскорбінова кислота (вітамін С) – прискорює метаболічні реакції в рослині і стимулює зростання потужної кореневої системи, сприяє максимальному засвоєнню корінням рослин всіх необхідних елементів живлення з грунту. Так само, за рахунок вітамінів групи В, відбувається стимулювання розвитку ризосферних мікроорганізмів, які підсилюють ферментативну активність грунту, перетворюють поживні речовини грунту в засвоювану для рослин форму і підвищують фіксацію атмосферного азоту.

Макро- і мікроелементи

Комплекс макро- і мікроелементів (N, P, K, S, Mg, Fe, Cu, Mn, B, Zn, Mo, Co) – забезпечує рослини збалансованим харчуванням, сприяє зростанню зеленої рослинної маси, збільшує кількість бутонів, прискорює цвітіння, покращує декоративність рослин, забезпечує відмінне розвиток рослин, підвищує їх опірність до захворювань різного роду.

Консорціум мікроорганізмів

Фототрофні пурпурні несірчані бактерії здійснюють безкисневий фотосинтез, фіксують молекулярний азот, беруть участь у кругообігу вуглецю й сірки, використовують виділення коренів рослин для синтезу амінокислот, поліфосфатів, полісахаридів, факторів росту, що сприяють посиленню кореневого живлення, та інших біологічно активних речовин. Речовини, що виділяються фототрофними бактеріями, використовуються рослинами в процесі своєї життєдіяльності та стимулюють розвиток природної «аборигенної» мікрофлори грунту.

 

Молочнокислі бактерії володіють високою антагоністичною активністю по відношенню до різних фітопатогенних бактерій і грибів. Здатність пригнічувати інші мікроорганізми і гриби пояснюється продукуванням ними органічних речовин, в основному молочної кислоти, а також утворенням антибіотиків. Молочнокислі бактерії прискорюють мінералізацію органічних речовин і рослинних залишків (лігніну, целюлози).

 

Дріжджі грають роль деструкторів. Потужний апарат гідролітичних екзоферментів, забезпечує їм можливість деградації оліго- і полісахаридів, лігніну, ліпідів, клітковини, хітину, нерозчинних азотистих основ та інших важко розчинних полімерів, які продукуються фототрофами, корінням рослин і знаходяться в грунті. Кінцеві метаболіти, такі як кофактор, фактори росту (гормони), алкалоїди, антибіотики, пігменти і безліч інших сполук стимулюють ріст кореневої системи рослин, а також забезпечує розвиток ґрунтової мікрофлори.

 

Рекомендації щодо застосування препарату Ембіко – Пальма

 

 1. Перед використанням збовтати, після набирання препарату з пляшки слід витиснути повітря і щільно закрутити ковпачок.
 2. Кореневе живлення (підживлювати при звичайному поливі) рослини в період активного росту розчином 1:60 (16мл препарату розчинити в 1л води кімнатної температури) 2-3 рази на місяць. (1 раз на 10 днів, взимку – 1 раз в 20 днів.
 3. Позакореневе живлення (обприскування) рослини розчином 1: 125 (8мл препарату розчинити в 1л води кімнатної температури) 2-3 рази на місяць (влітку 1 раз на 8-10 днів, взимку 2 рази на місяць)
 4. При висадці і пересадці рослин рекомендується використання препаратіи Ембіко® «Антистрес», Ембіко® «Укорінювач», Ембіко® «Біоактив».
 5. Загальні рекомендації: 100 мл забезпечують харчування 1,5 кг земляної суміші.

 

* 1 ковпачок відповідає 12 мл.

Для розведення мікробіологічних препараті ЕМБІКО® слід використовувати не хлоровану воду.

При зберіганні продукту допускається випадання осаду, що переходить у розчин при збовтуванні і не впливає на якість.

 

Препарат розфасований в брендовану тару 250мл.