Ембіко – Орхідея

Ембіко - ОрхідеяМікробіологічний препарат Ембіко для екзотичних квітів і кімнатних рослин «Орхідея».

 • Здоровий розвиток рослин;
 • Активне цвітіння;
 • Збільшення вегетативної зеленої маси;
 • Посилення забарвлення квітів і листя.

 

Застосування мікробіологічного комплексного препарату Ембіко® «Орхідея» в квітникарстві дає чудові результати:

 • Сприяє кращому прикріпленню кореневої системи, забезпечує активний ріст і рясне цвітіння, допомагає переносити періоди вимушеної посухи;
 • Дає збалансоване харчування для рослини;
 • Збільшує поглинальну здатність кореневої системи;
 • Сприяє тривалому цвітінню;
 • Забезпечує рослинам тривалий запас поживних речовин;
 • Прискорює обмінні процеси в рослинній клітині;
 • Обробка кольорів в період повного сформування всіх елементів квітки прискорює цвітіння;
 • У період активного росту квітів корисно проводити позакореневі підживлення.

 

Орхідеї є найбільш чарівними квітами, які мають широкий діапазон кольорів і різні форми. Їх краса привертає багато ентузіастів, спонукає вирощувати і колекціонувати орхідеї. Яскраві, цікаві і гарні форми роблять орхідеї найкрасивішими квітами.

Догляд за орхідеями та їх вирощування досить сильно відрізняється від всіх інших кімнатних рослин. І через великі складнощі при її вирощуванні, існує думка, що виростити орхідею може тільки “обраний” квітникар, але це не так. Виростити її може будь-яка зацікавлена в цьому людина, необхідно лише з точністю виконувати всі перелічені нижче вимоги агротехніки кімнатних орхідей.

Освітлення: Орхідея – дуже світлолюбна рослина. Але в той же час вона не переносить яскравого південного сонця.

Температура: оптимальна температура для орхідеї +20 ° С – +25 ° С.

Полив: Поливати орхідею потрібно кожні 2-3 дні влітку, взимку – 1-2 рази на тиждень.

Підживлення Ембіко® «Орхідея»: Проводити підживлення приблизно раз на 14 днів, розчиняючи препарат у воді при поливі або обприскуючи розчином листя. Удобрювати субстрат необхідно тільки комплексними мінеральними добривами з рівним вмістом елементів живлення.

Вологість: Суха спекотна атмосфера, але влітку для підтримки рослини в чистоті необхідно раз на місяць обприскувати або поливати зверху.

Субстрат: Субстрат для орхідеї можна купити вже готовим, а можна приготувати самостійно. Візьміть суху кору сосни, добре прокип’ятіть. Висушіть. Через пару днів прокип’ятіть ще раз. Це потрібно для знищення шкідливих комах. Готову кору розріжте на невеликі частини (шматочки завбільшки 1,5-2см). Змішайте з висушеним подрібненим мохом сфагнумом. Субстрат готовий.

Пересадка: Пересаджувати необхідно кожні 2-3 роки, так як від частих поливів і добрива субстрат, в якому росте орхідея, витрачає всі свої корисні для орхідей властивості.

Розмноження: Орхідеї розмножуються вегетативно (поділом великих рослин, старими псевдобульбами, живцями, бічними пагонами, відводками) і насінням.

Очікувана тривалість життя: При правильному догляді рослина може прожити 10 років і більше.

Можливі захворювання:

 • Загнивання коріння;
 • Відсутність цвітіння або припинення росту;
 • Сонячний опік;
 • Почорніння листя або опадання листя;
 • Плямистість листя і квіток;
 • Чорна, фузаріозна, коренева, коричнева гниль.

Більшість захворювань орхідей найчастіше свідчить про неправильний догляд і несприятливих умовах вирощування.

Для правильного і дбайливого догляду за Вашими рослинами мікробіологічний препарат Ембіко® «Орхідея» для екзотичних квітів і кімнатних рослин – комплексний препарат призначений для таких видів орхідей, як: Фаленопсис, Ванда, Дендробіум, Каттлея, Онцидіум, Ерангіс, Цимбідіум та ін.

Складники препарату Ембіко – Орхідея

Новітній мікробіологічний препарат, який не має аналогів по ефективності і є абсолютно безпечний для навколишнього середовища, людей, тварин, птахів, і комах.

 

Комплекс органічних кислот

Лимонна кислота, бурштинова кислота, L – лізин – стимулює і активізує всі обмінні процеси в рослині, мобілізує імунну систему, збільшує проникність клітинної мембрани, прискорює дихання рослини і підвищує енергетику рослинної клітини.

Комплекс вітамінів

Вітаміни групи В (В1, В3, В12) і аскорбінова кислота (вітамін С) – прискорює метаболічні реакції в рослині і стимулює зростання потужної кореневої системи, сприяє максимальному засвоєнню корінням рослин всіх необхідних елементів живлення з грунту. Так само, за рахунок вітамінів групи В, відбувається стимулювання розвитку ризосферних мікроорганізмів, які підсилюють ферментативну активність грунту, перетворюють поживні речовини грунту в засвоювану для рослин форму і підвищують фіксацію атмосферного азоту.

Макро- і мікроелементи

Комплекс макро- і мікроелементів (N, P, K, S, Mg, Fe, Cu, Mn, B, Zn, Mo, Co) – забезпечує рослини збалансованим харчуванням, сприяє зростанню зеленої рослинної маси, збільшує кількість бутонів, прискорює цвітіння, покращує декоративність рослин, забезпечує відмінне розвиток рослин, підвищує їх опірність до захворювань різного роду.

Консорціум мікроорганізмів

Фототрофні пурпурні несірчані бактерії здійснюють безкисневий фотосинтез, фіксують молекулярний азот, беруть участь у кругообігу вуглецю й сірки, використовують виділення коренів рослин для синтезу амінокислот, поліфосфатів, полісахаридів, факторів росту, що сприяють посиленню кореневого живлення, та інших біологічно активних речовин. Речовини, що виділяються фототрофними бактеріями, використовуються рослинами в процесі своєї життєдіяльності та стимулюють розвиток природної «аборигенної» мікрофлори грунту.

 

Молочнокислі бактерії володіють високою антагоністичною активністю по відношенню до різних фітопатогенних бактерій і грибів. Здатність пригнічувати інші мікроорганізми і гриби пояснюється продукуванням ними органічних речовин, в основному молочної кислоти, а також утворенням антибіотиків. Молочнокислі бактерії прискорюють мінералізацію органічних речовин і рослинних залишків (лігніну, целюлози).

 

Дріжджі грають роль деструкторів. Потужний апарат гідролітичних екзоферментів, забезпечує їм можливість деградації оліго- і полісахаридів, лігніну, ліпідів, клітковини, хітину, нерозчинних азотистих основ та інших важко розчинних полімерів, які продукуються фототрофами, корінням рослин і знаходяться в грунті. Кінцеві метаболіти, такі як кофактор, фактори росту (гормони), алкалоїди, антибіотики, пігменти і безліч інших сполук стимулюють ріст кореневої системи рослин, а також забезпечує розвиток ґрунтової мікрофлори.

 

Рекомендації щодо застосування препарату Ембіко – Орхідея

 

 1. Перед використанням збовтати, після набирання препарату з пляшки слід витиснути повітря і щільно закрутити ковпачок.
 2. Рекомендується комплексне використання з препаратом Ембіко® «Біоактив»
 3. Кореневе підживлення (підживлювати при звичайному поливі)  – кожні 10 днів 6 мл препарату на 1л води.
 4. Обов’язково регулярне позакореневе підживлення кожні 10 днів 12 мл препарату на 1л води, а при застосування гідропоніки (розчин 18 мл на 1л води).
 5. При висадці і пересадці рослин рекомендується використання препаратів Ембіко® «Антистрес» і Ембіко® «Укорінювач».

 

* 1 ковпачок відповідає 12 мл.

Для розведення мікробіологічних препараті ЕМБІКО® слід використовувати не хлоровану воду.

При зберіганні продукту допускається випадання осаду, що переходить у розчин при збовтуванні і не впливає на якість.

 

Препарат розфасований в брендовану тару 250мл.