Ембіко – Фікус

Ембіко - ФікусМікробіологічний препарат Ембіко для екзотичних квітів і кімнатних рослин «Фікус».

 • Активний ріст рослини;
 • Підвищення імунітету до захворювань;
 • Насиченість кольору листків;
 • Комплексне харчування рослини.

 

Застосування мікробіологічного комплексного препарату Ембіко® «Фікус» в квітникарстві дає чудові результати:

 • Сприяє зміцненню кореневої системи, забезпечує активне зростання, допомагає переносити періоди вимушеної посухи;
 • Містить в собі необхідні елементи живлення, спеціально збалансовані для всіх видів фікуса;
 • Забезпечує рослинам тривалий запас поживних речовин;
 • Прискорює обмінні процеси в рослинній клітині;
 • Прискорення росту рослин під впливом Ембіко® «Фікус» відбувається в основному за рахунок збільшення довжини міжвузлів, що розвиваються в період обробки. Цю здатність можна використовувати для зміни форми куща. Можна також стимулювати ріст молодих пагонів на старих кущах;
 • Надає профілактику проти збудників грибкових і бактеріальних захворювань.

 

Фікус з родини тутові має численні види, поширені в тропічних і субтропічних областях Азії, Африки, Австралії. Це деревні чагарникові рослини, іноді ліани, їх особливість – наявність молочного соку.

Надзвичайно різноманітні фікуси набувають велику популярність у квітникарів-аматорів. Своєрідні суцвіття фікуса, схожі швидше на плоди.

Фікус – одне з найпоширеніших кімнатних рослин. Він добре очищає повітря в приміщенні.

Фікуси, як і інші рослини, потребують правильного догляду.

Освітлення: Для фікуса підходить світле місце, але без прямих сонячних променів влітку.

Температура: Оптимальна температура для вирощування фікуса – 25-30 ° C влітку і 16-20 ° C взимку.

Полив: Влітку полив рясний, але земля між поливами повинна просохнути. Взимку потрібно обережний полив.

Підживлення Ембіко® «Фікус»: Проводити підживлення, приблизно, раз на 10 днів, розчиняючи її у воді при поливі або обприскуючи розчином листя. Використовувати препарат потрібно цілий рік.

Вологість: Відносна вологість повітря – не менше 50%, оптимально – 70%. Спекотним літом і взимку, в опалювальному приміщенні з сухим повітрям, корисні обприскування листя і душ.

Чистка: Якщо обприскування не видаляє пил, використовуйте м’який пензлик. Не торкайтеся рослини руками.

Грунт: Для молодих фікусів легку і проникну земельну суміш. Дорослі фікуси вимагають більш щільної землі, тому в субстрат додають дернову землю і перегній.

Пересадка: Пересадку проводять у весняний та літній періоди для кращої адаптації рослини. Молоді рослини пересаджують щорічно в ємність на 2-3 сантиметри більшого діаметра методом перевалки.

Розмноження: Фікуси розмножують насінням, живцями і відведеннями.

Тривалість життя: Тривалість життя фікуса становить 40 і більше років.

Можливі захворювання:

 • Борошниста роса і Пероноспороз;
 • Сіра гниль і Плямистість;
 • Антракноз і Філлостіктоз;
 • Іржа і Грибні хвороби.

Правильний догляд за рослинами за допомогою Ембіко® «Фікус» – найнадійніший захист від шкідників і хвороб. Ослаблені рослини частіше піддаються навалі шкідників і різних захворювань, ніж здорові.

Мікробіологічний препарат Ембіко® «Фікус» для екзотичних квітів і кімнатних рослин – комплексний препарат призначений для таких видів фікуса, як: фікус ліровидний, фікус крихітний, фікус притуплений, фікус повзучий, фікус іржаволистий, фікус Бенжаміна та ін.

Складники препарату Ембіко – Фікус

Новітній мікробіологічний препарат, який не має аналогів по ефективності і є абсолютно безпечний для навколишнього середовища, людей, тварин, птахів, і комах.

 

Комплекс органічних кислот

Лимонна кислота, бурштинова кислота, L – лізин – стимулює і активізує всі обмінні процеси в рослині, мобілізує імунну систему, збільшує проникність клітинної мембрани, прискорює дихання рослини і підвищує енергетику рослинної клітини.

Комплекс вітамінів

Вітаміни групи В (В1, В3, В12) і аскорбінова кислота (вітамін С) – прискорює метаболічні реакції в рослині і стимулює зростання потужної кореневої системи, сприяє максимальному засвоєнню корінням рослин всіх необхідних елементів живлення з грунту. Так само, за рахунок вітамінів групи В, відбувається стимулювання розвитку ризосферних мікроорганізмів, які підсилюють ферментативну активність грунту, перетворюють поживні речовини грунту в засвоювану для рослин форму і підвищують фіксацію атмосферного азоту.

Макро- і мікроелементи

Комплекс макро- і мікроелементів (N, P, K, S, Mg, Fe, Cu, Mn, B, Zn, Mo, Co) – забезпечує рослини збалансованим харчуванням, сприяє зростанню зеленої рослинної маси, збільшує кількість бутонів, прискорює цвітіння, покращує декоративність рослин, забезпечує відмінне розвиток рослин, підвищує їх опірність до захворювань різного роду.

Консорціум мікроорганізмів

Фототрофні пурпурні несірчані бактерії здійснюють безкисневий фотосинтез, фіксують молекулярний азот, беруть участь у кругообігу вуглецю й сірки, використовують виділення коренів рослин для синтезу амінокислот, поліфосфатів, полісахаридів, факторів росту, що сприяють посиленню кореневого живлення, та інших біологічно активних речовин. Речовини, що виділяються фототрофними бактеріями, використовуються рослинами в процесі своєї життєдіяльності та стимулюють розвиток природної «аборигенної» мікрофлори грунту.

 

Молочнокислі бактерії володіють високою антагоністичною активністю по відношенню до різних фітопатогенних бактерій і грибів. Здатність пригнічувати інші мікроорганізми і гриби пояснюється продукуванням ними органічних речовин, в основному молочної кислоти, а також утворенням антибіотиків. Молочнокислі бактерії прискорюють мінералізацію органічних речовин і рослинних залишків (лігніну, целюлози).

 

Дріжджі грають роль деструкторів. Потужний апарат гідролітичних екзоферментів, забезпечує їм можливість деградації оліго- і полісахаридів, лігніну, ліпідів, клітковини, хітину, нерозчинних азотистих основ та інших важко розчинних полімерів, які продукуються фототрофами, корінням рослин і знаходяться в грунті. Кінцеві метаболіти, такі як кофактор, фактори росту (гормони), алкалоїди, антибіотики, пігменти і безліч інших сполук стимулюють ріст кореневої системи рослин, а також забезпечує розвиток ґрунтової мікрофлори.

 

Рекомендації щодо застосування препарату Ембіко – Фікус

 

 1. Перед використанням збовтати, після набирання препарату з пляшки слід витиснути повітря і щільно закрутити ковпачок.
 2. Рекомендується комплексне використання з препаратом Ембіко® «Біоактив»
 3. Кореневе підживлення рослини в період активного росту живильним розчином 1:60 (16мл препарату розчинити в 1 літру води кімнатної температури) 2-3 рази на місяць. В осінньо-зимовий період дозування знизити 16мл на 3 літри води. 1,5 ковпачки препарату на літр води: диффенбахія, філодендрон, монстера, сциндапсус, циссус, кротон, фікус і 0,5 ковпачка препарату на літр води: хвойні, драцена, аспарагус, шеффлера.
 4. Позакореневе підживлення (обприскування) рослини розчином 1: 125 (8мл препарату розчинити в 1л води кімнатної температури) 2-3 рази на місяць.
 5. При висадці і пересадці рослин рекомендується використовувати препарати Ембіко «Антистрес» і Ембіко «Укорінювач».
 6. Загальні рекомендації: 100мл забезпечують харчування 1,5 кг

 

* 1 ковпачок відповідає 12 мл.

Для розведення мікробіологічних препараті ЕМБІКО® слід використовувати не хлоровану воду.

При зберіганні продукту допускається випадання осаду, що переходить у розчин при збовтуванні і не впливає на якість.

 

Препарат розфасований в брендовану тару 250мл.