Ембіко – Азалія

Ембіко - АзаліяМікробіологічний препарат Ембіко для екзотичних квітів і кімнатних рослин «Азалія».

 • Здоровий розвиток рослин;
 • Підвищення імунітету до захворювань;
 • Буйне цвітіння рослин;
 • Прискорення бутоноутворення.

Застосування мікробіологічного комплексного препарату Ембіко – Азалія в квітникарстві дає чудові результати:

 • сприяє зміцненню кореневої системи;
 • забезпечує активний ріст і рясне цвітіння;
 • допомагає переносити періоди вимушеної посухи;
 • містить повний комплекс речовин необхідних для повноцінного, збалансованого харчування рослин і досягнення їх високої декоративності;
 • добриво забезпечує ріст і розвиток рослин;
 • гарантує соковите забарвлення листя, пишне і тривале цвітіння;
 • оберігає від захворювань хлорозом, плямистістю листя, загнивання коренів; зміцнює імунітет рослин до різного роду захворювань.

 

АЗАЛІЯ не зважаючи на своє північне походження відноситься до рослин досить примхливих і якщо не дотримуватися ряду важливих умов догляду,  то радувати вас після покупки буде не довго і після першого ж цвітіння може зачахнути.

Слід уважно поставитися до інформації по догляду за цією прекрасною рослиною.

Освітлення: Як і всім іншим рослинам, азалії потрібне хороше освітлення, але водночас слід уникати відкритого сонця.

Температура: Прийнятним для життя вважається такий температурний режим, при якому кімнатна температура становить 15-18 градусів. Азалія легше переносить холод (з пониженням температури до +5 градусів), ніж спеку (проблеми можуть початися вже при + 19 градусів).

Полив: Грунт повинен бути зволоженим, але не мокрим. У спекотні періоди потрібно більше вологи (поливати в ранкові та вечірні години), а в прохолодні – значно менше (достатньо раз в два дні). Специфіка поливу виражається в тому, що слід чергувати верхній і нижній полив з використанням піддону. Особливі вимоги є і до води, так азалія не переносить холодну «важку» воду. Найкраще використовувати відфільтровану, кип’ячену, можна талу воду, звільнену від хлору та інших важких домішок.

Підживлення Ембіко® «Азалія»: Підживлюють рослину кожні два тижні. Так само рекомендують застосовувати при хлорозі – коли в азалії від нестачі заліза жовтіє листя. Так само мікробіологічний препарат добре сприяє нарощуванню зелені і взагальному поліпшує вид азалії.

Грунт: Грунт повинен бути зволоженим, але не мокрим. Якщо у азалії несподівано почали жовтіти, сохнути, опадати листя, то зверніть увагу, ймовірно, йому не вистачає вологи або ж занадто багато сонця. Іноді причиною може бути недостатня кислотність грунту.

Можливі захворювання: всихання чи опадання листя; зміна забарвлення стебла або листя;  павутинний кліщ;  загнивання коріння, з’являються ранки або тріщинки; пожовтіння;

Для правильного і дбайливого догляду за Вашими рослинами прийде на допомогу – Мікробіологічний препарат Ембіко® «Азалія».

Комплексний препарат призначений для азалії.

Складники препарату Ембіко – Азалія

Новітній мікробіологічний препарат, який не має аналогів по ефективності і є абсолютно безпечний для навколишнього середовища, людей, тварин, птахів, і комах.

 

Комплекс органічних кислот

Лимонна кислота, бурштинова кислота, L – лізин – стимулює і активізує всі обмінні процеси в рослині, мобілізує імунну систему, збільшує проникність клітинної мембрани, прискорює дихання рослини і підвищує енергетику рослинної клітини.

Комплекс вітамінів

Вітаміни групи В (В1, В3, В12) і аскорбінова кислота (вітамін С) – прискорює метаболічні реакції в рослині і стимулює зростання потужної кореневої системи, сприяє максимальному засвоєнню корінням рослин всіх необхідних елементів живлення з грунту. Так само, за рахунок вітамінів групи В, відбувається стимулювання розвитку ризосферних мікроорганізмів, які підсилюють ферментативну активність грунту, перетворюють поживні речовини грунту в засвоювану для рослин форму і підвищують фіксацію атмосферного азоту.

Макро- і мікроелементи

Комплекс макро- і мікроелементів (N, P, K, S, Mg, Fe, Cu, Mn, B, Zn, Mo, Co) – забезпечує рослини збалансованим харчуванням, сприяє зростанню зеленої рослинної маси, збільшує кількість бутонів, прискорює цвітіння, покращує декоративність рослин, забезпечує відмінне розвиток рослин, підвищує їх опірність до захворювань різного роду.

Консорціум мікроорганізмів

Фототрофні пурпурні несірчані бактерії здійснюють безкисневий фотосинтез, фіксують молекулярний азот, беруть участь у кругообігу вуглецю й сірки, використовують виділення коренів рослин для синтезу амінокислот, поліфосфатів, полісахаридів, факторів росту, що сприяють посиленню кореневого живлення, та інших біологічно активних речовин. Речовини, що виділяються фототрофними бактеріями, використовуються рослинами в процесі своєї життєдіяльності та стимулюють розвиток природної «аборигенної» мікрофлори грунту.

 

Молочнокислі бактерії володіють високою антагоністичною активністю по відношенню до різних фітопатогенних бактерій і грибів. Здатність пригнічувати інші мікроорганізми і гриби пояснюється продукуванням ними органічних речовин, в основному молочної кислоти, а також утворенням антибіотиків. Молочнокислі бактерії прискорюють мінералізацію органічних речовин і рослинних залишків (лігніну, целюлози).

 

Дріжджі грають роль деструкторів. Потужний апарат гідролітичних екзоферментів, забезпечує їм можливість деградації оліго- і полісахаридів, лігніну, ліпідів, клітковини, хітину, нерозчинних азотистих основ та інших важко розчинних полімерів, які продукуються фототрофами, корінням рослин і знаходяться в грунті. Кінцеві метаболіти, такі як кофактор, фактори росту (гормони), алкалоїди, антибіотики, пігменти і безліч інших сполук стимулюють ріст кореневої системи рослин, а також забезпечує розвиток ґрунтової мікрофлори.

 

Рекомендації щодо застосування препарату Ембіко – Азалія

 1. Перед використанням збовтати, після набирання препарату з пляшки слід видалити повітря і щільно закрутити ковпачок.
 2. Рекомендується комплексне використання препаратів Ембіко®
 3. Кореневі підживлення (підживлювати при звичайному поливі) з препаратом Ембіко® «Біоактив».
 4. Кореневе підживлення рослини слід здійснювати в період активного росту розчином 1:50 (20мл препарату розчинити в 1л води кімнатної температури) 2 рази на місяць.
 5. Позакореневе підживлення (обприскування) рослини розчином 1: 125 (8мл препарату розчинити в 1л води кімнатної температури) 2-3 рази на місяць.
 6. Обов’язково регулярне позакореневе живлення.
 7. При висадці і пересадці рослин рекомендується використання препаратів Ембіко® «Антистрес» і Ембіко® «Укорінювач».
 8. Для розведення мікробіологічного препарату слід використовувати не хлоровану (відстояну) воду.
 9. 100 мл розчину забезпечують живлення 1,5 кг земляної суміші.

 

* 1 ковпачок відповідає 12 мл.

Для розведення мікробіологічних препараті ЕМБІКО® слід використовувати не хлоровану воду.

При зберіганні продукту допускається випадання осаду, що переходить у розчин при збовтуванні і не впливає на якість.

 

Препарат розфасований в брендовану тару 250мл.