Біоутилізація

Біоутилізація органічних відходів П обутові відходи і відходи сільськогосподарського виробництва, найчастіше розглядають як неприємний і витратний фактор життєдіяльності людини: місце для зберігання, переробки, вивезення, негативний вплив на екологію. Та й сам запах, як кажуть, залишає бажати кращого. Майже всі проблеми подібного роду, що виникають при утилізації побутових відходів, здатна вирішити технологія ефективних мікроорганізмів. Її батьківщиною є Японія, країна, історично володіє невеликою територією, яка пережила безліч екологічних катастроф і, тим не менш, тривалість життя японців одна з найбільших у світі.

Мікробіологічні препарати використовувати вигідно!

Крім звичайної утилізації відходів, застосування технології ефективних мікроорганізмів має ще й позитивний економічний та екологічний ефект. Про це ми розповімо детальніше.

При використанні мікробіологічних препаратів відбувається біологічна утилізація сміття, тобто ефективні мікроорганізми практично «з’їдають» його, перетворюючи в компост – цінне сільськогосподарське добриво. Характерні запахи куп і вигрібних ям зникають. Вивільняються території, відведені раніше під сміттєві купи і сільгоспвідходів, тим самим не відбувається забруднення навколишніх земель і підземних вод, зникає небезпека виникнення спалахів інфекційних захворювань. Крім цього не потрібно витрачати гроші на вивіз сміття, на очищення вигрібних ям і навіть на очищення каналізаційних труб і відновлення роботи дренажних споруд!

Безпечно і ніякої хімії!

КомпостПри всіх плюсах мікробіологічних препаратів повинні ж бути і мінуси, – скажете ви.

Абсолютно вірно, – відповімо ми. Однак, мінусів у наших препаратів немає! Є ще плюси.

Вся продукція нашої компанії має державні сертифікати якості і дозволена до використання Міністерством охорони здоров’я України.

До складу біопрепаратів входять різні живі мікроорганізми, спеціально підібрані для вирішення проблем утилізації, і немає ніякої шкідливої хімії.

Препарати нетоксичні, нешкідливі для здоров’я людини, тварин, птахів, риб, бджіл.

І найголовніше – наші препарати дуже легкі в застосуванні.