Агрономія Застосування мікробіологічних препаратів Ембіко® в галузях агрономії

Агрономія - Застосування препаратів ЕМБІКО К ожен, хто працює на землі, прекрасно знає про те, що головною запорукою успіху в отриманні великого і якісного врожаю є родючість грунту. Наш співвітчизник академік В. І. Вернадський був твердо переконаний у тому, що найважливішим є верхній родючий шар грунту в 10 см, в якому живе безліч мікроорганізмів і дощових черв’яків.

Традиційна оранка і перекопування грунту все більше викликає сумнівів у користі такого процесу. Адже в результаті переміщення шарів грунту, мікроорганізми які живуть в ньому, потрапляють в середовище непридатне для них і гинуть: аеробні бактерії позбавляються доступу повітря, натомість анаероби контактують з повітрям . Як наслідок родючість грунту зменшується.

Внесення добрив допомагає поправити ситуацію, але всі ці складові поступово опиняються в коренях, стеблах, плодах рослин, які ми вживаємо в їжу.

Безпечна допомога

Одним з виходів з даної ситуації є застосування екологічно чистих, безпечних та ефективних засобів, що поліпшують родючість грунту. Саме такими є мікробіологічні препарати Науково-виробничого підприємства «Нові біотехнології».

В основі роботи таких препаратів лежить природний процес життєдіяльності ефективних мікроорганізмів. Активні бактерії, що входять до складу препарату, позитивно впливають на структуру ґрунту. Грунт стає рихлим, збільшується кількість гумусу, регулюється засвоєння рослинами мікроелементів з внесених добрив.

Прибуток і здоров’я

Результатом використання мікробіологічних препаратів стануть підвищення врожайності, якості та зовнішнього вигляду продукції і, як наслідок, економічна вигода збільшиться. Крім того, використання таких біопрепаратів значно покращить екологічний стан землі, підземних вод. А вживання натуральної їжі, «не хімічних» продуктів харчування позитивно вплинуть на здоров’я.